ESOT24LCC-2 유사
  • ESOT24LCC-2
    • 24.0V; 100W; 2A; low capacitance TVS array. For ethernet- 10/100/1000 base T, CAN bus, cellular phones, audio/video inputs, personal digital assistant (PDA), E1/T1 & E3/T3
  • ESOT3.3LC-2
    • 3.3V; 175W; 5A; low capacitance TVS array. For ethernet- 10/100/1000 base T, USB ports, cellular phones, audio/video inputs, personal digital assistant (PDA), E1/T1 & E3/T3
ESOT24LCC-2 Datasheet 및 사양
제조사 : Protek Devices
포장 : SOT-23
팡 : 3
온도 : 분 -55 °C | 맥스 150 °C
파일크기 : 178 KB